E pabesueshme! Trupëroja befason njerëzit pranë, ja çfarë i bën kalimtarit (Video)

truproja-irlandNjë truprojë në Irlandë tregon aftësitë e tij fizike. Ai është filmuar nga të kalimtarët teksa vetëm me një grusht të vetëm dhe pa fjalë një mikun e tij. NË video tregohet qartë situate. Një i ri ecën drejt truprojës dhe përpiqet ta qëllojë me grusht, por reagimi i tij është i menjëhershëm duke e shtrirë përtokë. Aty afrohet edhe një i dytë, i cili pëson të njëjtin fat.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

polici-treshe

Zbulohet ‘biznesi i pistë’ i policit, ofronte seks treshe bashkë me partneren e tij

Një punonjës policie i cili bënte dy punë është pezulluar nga detyra pasi ...