Banorët vrasin gjarprin gjigand, e pabesueshme cfarë gjejnë brenda tij

trup-gjarpriBanorët e një fshati në Nigeri vranë një gjarpër gjigand i cili ishte fryrë pasi menduan se u kishte ngrënë bagëtinë.

Por ajo që ata zbuluan brenda stomakut të gjarprit ishte vërtet shokuese. Aty u gjetën dhjetëra vezë, që e bënin trupin e tij të dukej i fryrë dhe i ushqyer mirë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Të mrekullueshëm në seks? Ja ushqimet që ju ndihmojnë

Shumë këshilla vijojnë nga ekspertët e seksit, për të pasur një marrëdhënie ...