Trump shokon: ‘’Hillari Clinton një grua e mrekullueshme, e mençur’’

UntitledMediat amerikane e kanë gjetur një intervistë të Donald Trumpit nga viti 2008 ku ai flet vetëm fjalë të mira për kundërshtaren e tij, Hillary Clinton dhe bashkëshortin, Bill.
Trump, kandidat i Republikanëve në zgjedhjet presidenciale të së martës, në një intervistë për televizionin NY1, falënderon çiftin Clinton, transmeton lajmi.net.
“Bill Clinton ka qenë president i mirë, Hillary Clinton është grua e mirë dhe e madhe”, ka thënë ai.
Sipas intervistës të vitit 2008, Hillary gjithashtu është “grua e mrekullueshme, e mençur dhe person i mirë”.
Në ndërkohë, gjërat kanë ndryshuar dukshëm. /Lajmi.net/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.