FOTO/ Donald Trump ka një koleksion makinash super luksoze

TRUMP-MAKINADonald Trump, presidenti i 45-të i SHBA-ve, ka një koleksion mahnitës të makinave super të shtrenjta.

Manjati amerikan, i cili fitoi zgjedhjet e 8 nëntorit për president të SHBA –ve në garën me Klinton, ka një dashuri të madh për këto makina.

Siç e dimë të gjithë Trump shumicën e rasteve fluturon me avionë dhe nuk i vë shumë në përdorim super makinat e tij, të cilat janë ende si të dala nga fabrika.

Dhe sigurisht këto makina, të cilat janë nga më të mirat dhe më të shtrenjtat meritojnë t’i kushtojmë pak vëmendje. Ja cilat janë ato.

MAKINAT-TRUMP

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajza shqiptare tregon hallin e jetës: Dashuroj një djalë, por ai s’ka…

Një vajzë ka një hall të madh. Ajo është njohur me një ...