Trump kapet mat “duke përgjuar” gruan. Për kë po voton Melania?

trump-pergjon Kandidati republikan për presidenti i SHBA, Donald Trump, mesa duket se “nuk i zë besë” askujt.

Një foto e publikuar në mediat amerikane tregon momentin kur ai dhe bashkëshortja e tij Melania Trump, i janë drejtuar qendrës së votimit pranë shtëpisë së tyre në New York.

Fotoja po bën xhiron e rrjeteve sociale, për faktin se Trump është kapur duke përgjuar gruan e tij. Me shume kërshëri ai hedh sytë nga fleta e votimit të Melanias, duke parë se për kë voton ajo.

Ende nuk dihet se për cilin kandidat ka votuar Melania, por nga shikimi i Donald Trump nuk duket se do ketë patur ndonjë gjë shqetësuese për të.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mediat amerikane: SHBA i dha urdhër Rusisë….

Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kanë thirrur Rusinë që menjëherë të zbatojë ...