FOTO/ Xhelal Mziu i habit të gjithë, Donald Trump Qytetar Nderi i Kamzës

trump-kamezBashkia e Kamzës ka vendosur që t’i japë titullin Qytetar Nderi Presidentit të zgjedhur të SHBA-ve, Donald Trump.

Lajmin e ka konfirmuar kreu i kësaj Bashkie, Xhelal Mziu në faqen e tij në “Facebook”. Nuk dihet ende nëse Presidenti i zgjedhur i SHBA-ve është vënë në dijeni të këtij lajmi…

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...