Donald Trump fiton zgjedhjet, shikoni reagimet e mbështetësve të Klinton (Foto)

UntitledZgjedhjet presidenciale në Amerikë përfudnuan! Amerikanët zgjodhën Trump-in si presidentin e tyre. Nga e gjithë kjo gëzim për kadidatin republikan, është dhe ana tjetër e monedhës, mbështetësit e Klintonit. Disa foto të cilat janë bërë virale në internet tregojnë dhimbjen e tyre. PËr më shumë shikoni fotot.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Jetët tona janë në rrezik”, çfarë po paralajmëron Hillary Clinton

Ish Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton i ka quajtur “lajmet e ...