Tropojani shtrin përtokë dy të rinj në Irlandë, video bën xhiron e botës

Kjo mund të quhet padyshim si video e ditës në Irlandë dhe jo vetëm. Video e cila është shpërndarë mbi 22 mijë herë në faqen e ‘Facebook’ ka marr miliona komente dhe pëlqime. Bëhet fjalë për një truprojë të një klubi nate, i cili është përleshur me dy të rinj.

Ndërkohë një shqiptar bën me dije për JOQ se punonjësi i sigurisë është një i ri nga Rrogami i Tropojës. Ai thotë se bëhet fjalë për të riun me inicialet F.H.

Arsyeja pse kjo video është bërë virale është fakti se komentuesit janë ndarë në dy grupe, disa që kundërshtojnë truprojën se pse ka qëlluar të rinjtë dhe disa të tjerë që e justifikojnë veprimin e tij, si vetëmbrojte.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tropojani kërcënon me jetë Missin shqiptar: I nxori fotot nudo 100% të së motres

Egla Harxhi është “Miss Shqipëria 2007” dhe prej kohësh po zhvillon karrierën ...