Tropojani shtrin përtokë dy të rinj në Irlandë, video bën xhiron e botës

Kjo mund të quhet padyshim si video e ditës në Irlandë dhe jo vetëm. Video e cila është shpërndarë mbi 22 mijë herë në faqen e ‘Facebook’ ka marr miliona komente dhe pëlqime. Bëhet fjalë për një truprojë të një klubi nate, i cili është përleshur me dy të rinj.

Ndërkohë një shqiptar bën me dije për JOQ se punonjësi i sigurisë është një i ri nga Rrogami i Tropojës. Ai thotë se bëhet fjalë për të riun me inicialet F.H.

Arsyeja pse kjo video është bërë virale është fakti se komentuesit janë ndarë në dy grupe, disa që kundërshtojnë truprojën se pse ka qëlluar të rinjtë dhe disa të tjerë që e justifikojnë veprimin e tij, si vetëmbrojte.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

gjyshja-nipi-shba-vdekur

Ngjarje e rëndë/ Pas dy vitesh në kërkim, gjyshja gjen nipin të vdekur në papafingo (Foto)

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në SHBA. Një gjyshe, ...