Tronditëse, edukatorja rreh brutalisht fëmijën 9-muajsh(Video)

edukatorja-dhuneDhuna mbi fëmijët është bërë një temë shumë e folur. Së fundmi një tjetër rast raportohet për dhunën tek të miturit. NË internet një video ka tronditur të gjithë njerëzit. Bëhet fjalë për një edukatore kopshti në Indinë Perëndimore, e cila keqtrajton një fëmijë vetëm 9-muajsh. Siç shihet edhe nga pamjet e kamerave të sigurisë, ajo e godet atë me duar dhe shkelma, ndërsa nuk ngurron t’i gjuajë edhe me lodrat që gjenden pranë.
Fëmija është dërguar menjëherë në spital, për shkak të një frakture në kafkë dhe hemorragjisë së brendshme, transmeton tema.
Ndërkaq, edukatorja është arrestuar menjëherë pas denoncimit të prindërve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here