Tragjedia në Brazil, i mbijetuari: ‘’Informoni familjen time se jam mire dhe se…’’

futbollisti-brazilNgjarja e tmerrshme që ka tronditur Brazilin dhe familjarët e viktimave fatmirësisht ka disa të mbijetuar. Në ata pak, njëri prej tyre është Alan Ruschel. Gjatë momentit kur është shpëtuar nga trupat e shpëtimit, futbollisti ka thënë: “Kujdesuni për unazën time të martesës. Informoni familjen time se jam mirë dhe së shpejti do të jem në shtëpi”.
27-vjeçari është futbollist i huazuar nga Internacional.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

parisi-grabitje

Tentativë grabitje në Paris, evakuohen 7 pengjet. Arratiset autori

Një agjenci udhëtimi ka rënë prè e një tentative grabitjeje gjatë pasdites ...