Shumë shpejt do vinte më këngë të re, ja tragjedia e Ergi Dinit(Foto)

vdes-ergiE papritur vdekja e tij. Ergi Dini i cili tragjikisht ndërroi jetë ndërpreu ëndërrat e tij në mes. Në moshën e lulëzimit, dhe në kohën ku ëndrrat dhe idetë e tij nuk ndaleshin, jeta e tij u pre. Mësohet se dhe pak ditë na ndanin nga publikimi i klipit më të fundit të 22- vjecarit. Këtë gjë ai e ka bërë të ditur në rrjetin social Facebook, por pa dhënë shumë detaje. Në foton e publikuar bëhet publike se “Ergi Dini po vjen me një video të re”. Ai shihet në shoqërinë e këngëtares dhe të afërmes së tij Barbana Dini dhe një tjetër mikeshe. Nuk dihet ende projekti që kishte planifikuar të sillte këngëtari.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja si duket sot “Mimoza Llastica”, 25 vite pas largimit nga Shqipëria (Foto)

Aktorja më e dashur e fëmijëve në vitet ‘80-’90, Mimoza llastica, sot ...