Tragjedia ajrore, shpëtojnë 3 lojtarë, gazetari e stjuardesa

Kliko per me shume info

avioni-rrezuarNga pesë personat që raportohet se kanë shpëtuar nga aeroplani i rrëzuar në Kolumbi, tre prej tyre janë lojtarë.

Alan Ruschel, Danilo dhe Follman, janë lojtarët e klubit Chapocoense, që ndodhej në aeroplan.

Kliko per me shume info

Ndër ta, ka shpëtuar edhe një gazetar, Rafael Henze dhe stjuardesa, Jimena Suarez.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here