Tragjedia ajrore, shpëtojnë 3 lojtarë, gazetari e stjuardesa

avioni-rrezuarNga pesë personat që raportohet se kanë shpëtuar nga aeroplani i rrëzuar në Kolumbi, tre prej tyre janë lojtarë.

Alan Ruschel, Danilo dhe Follman, janë lojtarët e klubit Chapocoense, që ndodhej në aeroplan.

Ndër ta, ka shpëtuar edhe një gazetar, Rafael Henze dhe stjuardesa, Jimena Suarez.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fabregas: Ja si mund të bëjë Barcelona mrekullinë ndaj PSG

Nëse ka një skuadër që mund ta bëjë këtë, ajo është Barcelona, ...