Tragjedi në Hollywood, vetëvaret aktorja amerikane

vetevaret-aktorjaNjë ngjarje e rëndë mësohet nga Hollywoodi. Bëhet fjalë për aktoren 52-vjeçare, Lisa Masters. MËsohet se aktorja është vetëvarë në dhomën e hotelit në Peru. Burri i saj, William Brooks është shokuar nga lajme për vdekjen e saj dhe ka kërkuar kthimin e menjëhershme të trupit të saj në Amerikë.

Aktorja ka luajtur role në seriale si Gossip Girl, Ugly Betty, Laë and Order, Special Victims Unit, The Stepford Ëives dhe Unbreakle Kimmy Schmidt.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ka të dashur një pasanik, ja si i konsideron Armina lekët e djalit të ish-kryeministrit Berisha

Armina Mevlani, partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha i ka marrë ...