”Tradhëton” Interin, legjenda tyre shkon tek Milan

wesley-sneijderNjë ndër legjendat e Interit, hollandezi Ëesley Sneijder mund të rikthehet në Serie A. Mësohet se mesfushori i Galatasarayt, ish yll i Interit skuadër me të cilën triumfoi në Ligën e Kampionëve më 2010, është i gatshëm të rikthehet në Itali.
Sipas mediave italiane, Galatasaray ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Milanit, Jose Sosa.
Dhe, “Rossonerët” janë përgjigjur duke shprehur gatishmëri të negociojnë në lidhje me një shkëmbim të argjentinasit me Sneijderin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

topi-arte

Zbulohet fituesi i “Topit të Artë”?

E zbulon spanjollja “El Mundo Deportivo”, me burimet e saj pranë organizatorëve. ...