Video e frikshme e tornados në Leskovik

Kliko per me shume info

Moti i keq i ditëve të fundit ka shkaktuar dëme nga veriu në jug. Në disa zona reshjet kanë lënë pas ujë, baltë dhe rrugë të shkatërruara.

Por nuk mungojnë edhe episode të ngjashme me pasojat që shkakton një tornado. Këto pamje nga Leskoviku tregojne se furtuna atje ka dëmtuar shumë çati shtëpishë, por dhe pallate. Të paktën dy familje janë zhvendosur si pasojë e dëmeve.

Nëpër rrugë janë rrëzuar pemë, të cilat shpesh kanë dëmtuar edhe makinat që kanë qenë të parkuara.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here