Topless dhe provokuese, modelja ‘’çmend’’ fansat (Foto)

modelja-toplessModelja Candice Sanepoel nuk ndalon së provokuari. Së fundmi ajo është ka publikuar një foto tejet hot në Instagram, ku shfaqet me tanga pink në shtratin e ç’rregulluar të saj. Modelja shfaqet në këtë foto edhe pa sutjena teksa gjoksin mbulon me duar. Nuk dihet se kush ja ka realizuar këtë fotografi, mirëpo ndjekësit e saj janë fascinuar nga të pasmet e saj gjigante.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...