Tmerrohen udhëtarët, shfaqet një gjarpër në avion (Video)

14996290_331789360513700_342113776_nDuket se skenat e sajuara nëpër filma janë dhe reale. Bëhet fjalë për një situatë tepër të tmerrshëm në një avion i cili ishte drejt Meksikos. Bëhet fjalë për shfaqjen e një gjarpëri të gjelbërt i cili mendohet se erdhi nga ana e dhomëzës së bagazhit.
Linja ajrore ka konfirmuar se punëtorët ishin në gjendje për t’u mbrojtur nga zvarraniku dhe tani një hetim është duke u zhvilluar për të përcaktuar se si ndodhi incidenti.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...