Shqiptari me dy gra “cmend” mediat serbe: I bleu serbes makinë 75 mijë euro

tironsi-kurir-dy-graNjë shqiptar po bën xhiron e mediave të Serbisë, pasi sipas tyre i ka blerë një vajze serbe një makinë me vlerë 75 mijë euro.

 

Kliko per me shume info

Media serbe “Kurir”, shkruan se ai ka dy gra, shtatë fëmijë si dhe të dashurën serbe Soraja Vuçeliç e cila dyshohet se për 5 muaj në lidhje me biznesmenin shqiptar.

LEXO EDHE:  Prezantuesi i BBC largohet nga emisioni live: "Jam mërzitur, po iki..."

Ajo ka marrë prej tij një dhuratë, me vlerë 75 mijë euro. Makina mësohet se është një “Xhip” super-luksoz.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here