Shqiptari me dy gra “cmend” mediat serbe: I bleu serbes makinë 75 mijë euro

tironsi-kurir-dy-graNjë shqiptar po bën xhiron e mediave të Serbisë, pasi sipas tyre i ka blerë një vajze serbe një makinë me vlerë 75 mijë euro.

 

Media serbe “Kurir”, shkruan se ai ka dy gra, shtatë fëmijë si dhe të dashurën serbe Soraja Vuçeliç e cila dyshohet se për 5 muaj në lidhje me biznesmenin shqiptar.

Ajo ka marrë prej tij një dhuratë, me vlerë 75 mijë euro. Makina mësohet se është një “Xhip” super-luksoz.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...