Tiranë, vajza denoncoi përdhunimin nga dy djemtë, njërin e njohu në Facebook

komisariati4-policiNjë vajzë 22-vjeçare ka denoncuar në polici se është përdhunuar nga 2 persona në Tiranë.

Shtetasja me iniciale E.Q e ka bërë kallëzimin në komisariatin nr 4 të kryeqytetit.

Ajo ka deklaruar se në rrugën “Besa” është marrë në një mjet BMW nga 2 persona të cilët i kishte njohur në rrjetet sociale dhe më pas është dërguar në një banesë ku kanë kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj.

Policia ka nisur hetimet për vërtetësinë e denoncimit si dhe identifikimin e autorëve të mundshëm që po sipas deklarimeve të vajzës kanë qenë të dehur.

22-vjeçarja me arsim të lartë rezulton banuese në Greqi ndërsa policia ka nisur hetimet për ngjarjen e rëndë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Horrorr në Zvicër, njerku masakron 29 vjeçarin shqiptar në sy të gruas

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zvicër, ku një shqiptar është ...