Tiranë, policia gjen në rrugë fëmijën 9-10 vjec, gjenden edhe prindërit

Policia e kryeqytetit njoftoi ne mesnate se ka arritur te gjeje prinderit e femijes qe kishte humbur ne zonen e Kamzes. Policia falenderoi mediat per bashkepunimin dhe njoftoi se pronderit e femijes tashme jane gjetur.
policia2015Sherbimet e Policisë të Komisariatit Nr.3, në Kodër Kamëz, kanë gjetur një fëmijë të moshës 9-10 vjeç, i seksit mashkull.

Fëmija gjatë intervistimit paraprak është shprehur se quhet Orjon Murati dhe nuk jep të dhëna mbi adresën e banimit apo gjeneralitete të prindërve.

LEXO EDHE:  200 punonjës të burgjeve bien në "rrjetën" e Vettingut
Kliko per me shume info

Fëmija mban veshur bluzë blu me mëngë të shkurta me tuta blu. Mënga e bluzës në anësore ka mbishrimin “Adidas”.

Djali gëzon shëndet të mirë dhe është akomoduar në një qendër. I bëjmë Apel familjarëve, të afërmve që të telefonojnë në numrin e emergjencave 112 ose 069 41 10202 te salles operative Tiranë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here