Tiranë, kontroll të befasishëm në lokale, kapen me drogë 5 të rinj(Emrat)

ndroq-policiaSpecialistët e Seksionit për Narkotikët gjatë një kontrolli të befasishëm në orët e mbrëmjes, në lokale dhe ambjente të ndryshme në kryeqytet, kanë arrestuar 5 të rinj me doza narkotike të llojit kokainë dhe kanabis sativa.

Policia tregon identitetin e të arrestuarve, bëhet fjalë për:
-Arif Kostenja, 35 vjeç, banues në Tiranë.
– Erjon Rrodhe, 32 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë.
– Hamdi Dërvishi, 21 vjeç, banues në Tiranë
– Elton Çeliku, 27 vjeç, banues në Tiranë
– Fatos Rama, 25 vjeç, banues në Tiranë

Polica ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale” 2 doza me lëndë të dyshuar narkotike të llojit “Kokainë” dhe 10 doza me lëndë të dyshuar narkotike të llojt “Cannabis Sattiva”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Mos e shaj kryeministrin”…qytetari rreh në cadër kryetarin e AK, Kreshnik Spahiu

Kryetari i Aleancës Kuq e zi, Kreshnik Spahiu është rrahur nga një ...