Tiranë, acarohet me shoferin, befasuese cfarë shënimi i lë tek xhami i makinës

shenimi-makinePër shoferët vendi i parkimit është një nga streset dhe vështirësitë më të mëdha që përballen çdo ditë.

Jo të gjithë shoferët janë të mirë dhe kjo më së shumti vihet re në parkimin e makinës. Një rasti tipik i ka ndodhur një djali në Tiranë, ku një makinë nuk ishte parkuar si duhej dhe kishte zënë dy vende në parking.

Prandaj djali i ndodhur në vështirësi pasi nuk kishte vend tjetër parkingu, i lë një mesazh shoferit apo shoferes në fjalë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shoferi kryen 3 shkelje njëherësh, nuk gjobitet, s’do ta besoni kush është autori

Tashmë çdo ditë shoferët hasin me shkelje nga më të ndryshmet, por ...