Tifozët zbresin në fushë dhe tentojnë të godasin arbitrin, e shpëton një…polic

Një ndeshje në Moldavi mes Prut dhe Spicul ka pasur një fund të pazakontë. Skuadra vendase mbeti e pakënaqur me gjykimin e ndeshjes dhe për këtë gjë fajësuan arbitrin.

Tifozët e skuadrës së Prutit u futën në fushë duke e sulmuar arbitrin kryesor, i cili vrapoi drejt vijës fundore për t’i shpëtuar ndonjë sulmi të tyre. Në këtë moment delikat në ndihmë i ka ardhur një polic, i cili e ka shoqëruar deri në dhomat e zhveshjes.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...