50- vjeçarja tifoze e çmendur e Murinjos, bën tatuazh në gjoksin e saj(Foto)

tifozja-murinjosTifozja e çmendur e Chelseas,  Viv Bodycote, duket sikur e adhuron aq shumë Jose Mourinhon saqë e ka bërë atë një tatuazh në gjoksin e saj. Mësohet se 59-vjeçarja është e fiksuar pas “Special One” pasi në shtëpinë e saj ekzistojnë vetëm fotot e arbitrit portugez, shkruan “The Sun”. 

“Unë kam fotografinë e tij në shtratin tim. E adhuroj atë. Ai e bën futbollin më interesant dhe e urrej faktin që kritikohet nga të tjerët.Tatuazhi në gjoks? Unë isha shumë e pakënaqur kur ai u dërgua në tribunë nga gjyqtari Mark Clattenburg në barazimin e muajit të kaluar ndaj Burnleyt dhe pastaj vendosa të bëj një tatuazh për të. Disa njerëz janë duke thënë që ai duhet të largohet, por sipas meje Mourinho është i mahnitshëm”, u shpreh Viv.

 

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I çmendur pas shpejtësisë, Ronaldo teston modelin e ri të “Bugatti”-t

Kristiano Ronaldo është i pasionuar pas makinave të shpejta dhe kjo nuk ...