Thyen zemrat e të gjithë fansave, këngëtari ndërkombëtar është Gay!

untitledVite më parë Ricky Martin deklaron se është gay. Mësohet se bashkë me artistin Sirian Jëan Yosef do të martohen. I bërë me dije nga vetë Ricky në emisionin e Ellen DeGeneres, këngëtari thyu dhe një herë zemrat e shumë fansave.
“Isha unë ai që bëra propozimin, u ula në gjunjë dhe ën vend të shprehjes së zakonshme”Do të martohesh me mua” i thashë “Të kam blerë diçka, dua të kaloj jetën me ty” dhe ia u përgjigj me PO.
Mësohet se cifti ka më shumë se një vit që është bashkë dhe Jëan është 32 vje është 32 vjeç, 12 vjeç më i vogël se Ricky Martin. Në intervistën televizive këngëtari portorikan tregoi për marrëdhënien e shkëlqyer që Jëan ka me fëmijët e tij, binjakët Valentino edhe Matteo, të cilët lindën me nënë surrogate.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...