Dy ditë nga themelimi, Blushi: Ja sa persona janë anëtarësuar në “LIBRA”

blushi-libraVetëm 2 ditë pas themelimit të partisë së tij, LIBRA, Ben Blushi zbulon edhe numrin e të anëtarësuarve online në këtë parti.

Dhe bëhet fjalë për 1503 anëtarë të rinj.

“Për dy ditë 1503 anëtarë të rinj. Anëtarësohuni tani”, shkruan Blushi ndërsa ndan edhe njëherë linkun e faqes të anëtarësimit online, Linku u anetaresimit

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jul Deda reagon ashpër ndaj Ramës: Hapi sytë, 18 shkurti s`ka lidhje me 21 janarin

Aktori Julian Deda ka reaguar ne fazen e tij zyrtare ne Fb ...