Ja epiqendra e termetit 4.3 që tronditi veriun e Shqipërisë

termetiiiNje termet 4.3 balleshu regjistrua sot ne zonen e Veriut te Shqiperise.

Lekundjet jane ndjere ne zonen e Lezhes, Mirdites dhe Shkodres.

Sipas agjencise se monitorimit te termeteve, fenomeni ka ndodhur rreth ores 05.00 te mengjesit.

Epiqendra e termetit ka qene ne zonen e Rreshenit.

Deri tani nuk ka raportime pershkaktim te demeve nga termeti./lajmifundit.al

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

korce-spital

Ngjarje e rëndë në Korçë, një 28-vjeçar tenton të mbysë me rrip babain e tij

Një ngjarje mjaftë e rëndë mësohet të ketë ndodhur në Korcë. Bëhet ...