Tentoi të joshte meshkujt me kërcimin në tub por i ndodh dicka e rëndë

Kjo bukurioshe duket se mendoi se do të joshte meshkujt me kërcimin e saj provokues në tub, por nuk ndodhi!

Emma Holly Morgan nuk i shkoi performanca ashtu sic parashikohej.

Në kohen kur tentoi t’ju dhurojë spektakël klientëve të një lokali të natës në Gluoucester, diçka ndryshoi për të keq.

Ajo u pengua dhe ra në tokë, duke mbetur me fytyrë të skuqur që i dështoi paraqitja skenike.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Me këtë përbërës zbardhni dhëmbët për 4 minuta

Nëse dhëmbët tuaja janë të bardhë si bora, ju patjetër që do ...