Tentoi të vrasë të dashurin e vajzës, dalin detaje të reja për ngarjen në “Kërrabë”

cifteeeNjë 43-vjecar ka tentuar të vrasë me armë gjahu të dashurin e vajzës së tij 14-vjecare.
Mësohet se dy familjet e djalit dhe vajzës, 15 dhe 14 vjec, jetojnë në Kërrabë dhe kanë pasur shpesh debate pasi babai i vajzës kundërshtonte këtë lidhje.
Të dy fëmijët shkonin në të njëjtën shkollë.
Babai i vajzës, Genti Lakollari shqetësinin e tij e ka shprehur edhe në shkollë, ku dy të miturit janë konsutluar edhe me psikologen.
43-vjecari duke mos arritur të zgjidhë këtë situat, një natë më parë ka kanosur me armë djalin 15-vjecar dhe babain e tij për të ndërprerë këtë lidhje.

/LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja e 3.2 milionë USD në rrugën e Rinasit, Apeli lë në burg tre policët privatë

Gykata e Apelit ka lënë në burg tre efektivët e policisë private ...