Të shtëna me armë në Durrës, një i plagosur

policia-naten-620x330Një person ka mbetur i plagosur pas përplasjes me armë zjarri në një lokal në lagjen “13” të qyetit të Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ku sipas policisë, dy personat janë konfliktuar për borxhe.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Durrësit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Blutë e Policisë po punojnë për kapjen e autorit. Identiteti i personave të përfshirë në konflikt nuk bëhet i ditur.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

U hodh në lumë për t’i shpëtuar policisë, gjendet pa jetë shqiptari

Polumbarët në qytezën e “Città di Castello”, në Itali, nxorën nga lumi ...