Kuptimi i tatuazhit të Ergi Dinit, “jeta dhe vdekja në dorën time”

Këngëtari Ergi Dini humbi jetën tragjikisht mbrëmjen e djeshme bashkë me mikun e tij Kejdi Halili në një aksident me motor në Tiranë.

Kohë më parë, i ftuar në emisionin “In Tv” ka traguar pasionin e tij për tatuazhet dhe ka shpjeguar kuptimin e njërit prej tyre.

Ergi kishte një tatuazh në dorë, teksa i pyetur nga gazetarja ai ka treguar kuptimin e tij, një kafke që e mbante në parakrah.

Kuptimi i këtij tatuazh ishte se “çdo njeri e ka në dorë jetën edhe vdekjen”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bes Kallaku bën tatuazh një personazh të famshëm, ja kë ka zgjedhur ai

Humoristi i njohur Bes Kallaku ka bërë një tatuazh me politikanin Nard ...