Kritika për talentin shkodran, 15-vjeçari: Rrugës për Tiranë me 140 km/orë

gjeniu-140km15-vjecari nga Shkodra, të cilit i është besuar mirëmbajtja e rrjetit social “Facebook” ka publikuar një foto të një automjeti që ecën me shpejtësi 140 km/h.

Nilidon Pepushaj në postimin në rrjetin social shkruan se është me nxitim për të mbërritur në Tiranë.


“Rruges per ne Tirane. Jemi nganjehere dhe keshtu. Me duhet te kap orarin”.

Me siguri në timon nuk është vetë Nilidoni, për shkak se djali është vetëm 15 vjeç, por shoferi duhet të bëjë kujdes sepse me këtë shpejtësi rrezikon shumë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

gjyshja-nipi-shba-vdekur

Ngjarje e rëndë/ Pas dy vitesh në kërkim, gjyshja gjen nipin të vdekur në papafingo (Foto)

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në SHBA. Një gjyshe, ...