Takimi me Merkel, ja cfarë shkruan Edi Rama në Facebook

rama-merkelKryeministri Edi Rama në një status në facebook ka përcjellë falenderimet e tij ndaj kancelares Merkel per mirekuptimin e plote dhe mbeshtetjen qe Gjermania i ka dhene e do t’i jape Shqiperise edhe ne dhjetor.

“Faleminderit Kancelares Merkel per mirekuptimin e plote dhe mbeshtetjen qe Gjermania i ka dhene e do t’i jape Shqiperise edhe ne dhjetor🇦🇱🇩🇪”, shkruan Rama ne faqen e tij zyrtare në FB.

Kliko per me shume info

One comment

  1. Merkel ka pjerdh nga trut e kokes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Sali-Berisha-2-300x218

Berisha: Putin do të takojë Ramën nëse i plotëson “disa gjëra të vogla”!

Ish kryeministri Berisha ka komentuar sot deklaratën e kryeministrit Rama, i cili ...