Takimi me Merkel, ja cfarë shkruan Edi Rama në Facebook

rama-merkelKryeministri Edi Rama në një status në facebook ka përcjellë falenderimet e tij ndaj kancelares Merkel per mirekuptimin e plote dhe mbeshtetjen qe Gjermania i ka dhene e do t’i jape Shqiperise edhe ne dhjetor.

“Faleminderit Kancelares Merkel per mirekuptimin e plote dhe mbeshtetjen qe Gjermania i ka dhene e do t’i jape Shqiperise edhe ne dhjetor????”, shkruan Rama ne faqen e tij zyrtare në FB.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Merkel ka pjerdh nga trut e kokes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Borchardt: Kanabisi rrezik për zgjedhjet, qarkullojnë 2 mld para të pista

Investimi i parave të kanabisit në zgjedhjet e ardhshme parlamentare është një ...