VIDEO/ Momenti i sikletshëm i Ramës gjatë takimit me kancelaren Merkel

Emocionet e takimit me Merkel që vinte fill deklaratës së Krichbaum në Tiranë, Rama i shfaqi dhe në nisje të konferencës së përbashkët me kancelaren gjermane.

Rama edhe pse tentoi dy herë të vendoste siç duhej, kufjen për të dëgjuar përkthimin e fjalës së Merkel, dështoi duke bërë që edhe kamera të mbyllte planin për të mos kapur momentin e sikletshëm të tij.

Shkak për këtë moment të pakëndshëm u bë dhe mungesa e dosjes së tij të kuqe që ndihmësit e tij nuk ishin kujdesur që ta vendosnin në podium para se ai të mbërrinte.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërcënimi i Bashës/ “Tentativë për t’u burrëruar, çfarë e tremb kreun e PD”

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi është shprehur se thirrjet e ...