VIDEO/ Momenti i sikletshëm i Ramës gjatë takimit me kancelaren Merkel

2
Kliko per me shume info

Emocionet e takimit me Merkel që vinte fill deklaratës së Krichbaum në Tiranë, Rama i shfaqi dhe në nisje të konferencës së përbashkët me kancelaren gjermane.

Rama edhe pse tentoi dy herë të vendoste siç duhej, kufjen për të dëgjuar përkthimin e fjalës së Merkel, dështoi duke bërë që edhe kamera të mbyllte planin për të mos kapur momentin e sikletshëm të tij.

Shkak për këtë moment të pakëndshëm u bë dhe mungesa e dosjes së tij të kuqe që ndihmësit e tij nuk ishin kujdesur që ta vendosnin në podium para se ai të mbërrinte.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here