‘Supermbesa’ e Berishës përgjigjet, ‘’A do votoja për gjyshin tim?’’(Video)

UntitledE ftuar në emisionin ‘’Oktapod’’ me Turin këtë javë ishte ‘’Supermbesa’’ e ish- kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi. Ajo ka folur gjatë për jetën e saj, projektet, prindërit dhe për gjyshin e saj.

Gjatë intervistët shumë pyetje në lidhje me gjyshin e saj iu bën nga Turi.
E pyetur nëse do e votonte Sali Berishën nëse nuk do e njihte, ajo përgjigjet: “Nëse nuk do ta njihja Sali Berishën, varet sa të ulëta mi ofron taksat”. Gjithashtu ajo ka folur dhe për situatën në të cilën ka qenë muaj më parë, ku sulmohej vazhdimisht, duke e quajtur si formë që njerëz të ndryshëm kanë përdorur për të sulmuar Sali Berishën.
Po ashtu ajo ka folur dhe për marrëdhënien me gjyshin, duke ndarë me publikun disa momente. Ajo tha se kur është takuar me gjyshin pasi kishte ndërruar modelin e flokëve, reagimii i tij ka qenë paksa ndryshe, duke i thënë se i kishte bërë si çerdhe zogjsh. ‘’Po ashtu edhe kur më pa pirsing, vetëm qeshi”- tregon Dasara.
Gjithashtu në pyetjet është përfshirë dhe Armina Mevlani, nusja e dajës së saj.

LEXO EDHE:  Me lot në sy dhe zërin që i dridhej: Mimi Kodhelit i lexohet “live” ditari
Kliko per me shume info

Pyetjes nëse Ajo ka folur edhe për sulmin e vazhdueshëm që ka marrë nga media duke e ka Turi e ka pyetur edhe për raportin që ka me të dhe a ishte dakord. Dasara u shpreh se nuk ka rëndësi mendimi i saj por lumturia e dajës.

E pyetur nëse do të merret me politikë ajo shprehet se nuk e mendon veten në politikë, sepse sipas saj, pushteti me kalimin e kohës të korrupton. Ndërkohë sa i takon jetës së saj private, Dasara ka treguar se nuk ka një të dashur sepse tani ka kohën për të punuar fort dhe për t’u bërë dikush.

LEXO EDHE:  U dyshua për Angela Martinin: Motra e këngëtarit i “merr” emisionin në TCH

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here