Aktorja sulmohet me gaz lotsjellës dhe dhunohet barabarisht

aktorja-sulmohetNjë aktore e famshme është sulmuar me gaz lotsjellës dhe rrahur në Paris.

Ylli i Bollywood, Mallika Sherawat është sulmuar para apartamentit të saj, teksa ishte duke dalë me partnerin.

Sipas gazetës franceze ‘Le Parisien’, autorët ishin të maskuar në momentin që i kanë hedhur gaz lotsjellës dhe e kanë rrahur aktoren 40 – vjeçare dhe partnerin e saj.

Më herët, Sherawat kishte folur për atentate të ndryshme të dhunshme që u bëhen grave në vendlindjen e saj, në Indi.

Ngjarja në fjalë është ende në hetim dhe detaje të reja pritet të dalin në dritë gjatë ditëve në vijim. Parisi është qyteti më i vizituar turistik në botë, por numri i vizitorëve sa vjen dhe bie, që prej sulmeve terroriste të një viti më parë

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...