VIDEO +16/ Striptistja nuk përmbahet, zhvesh burrin në mes të lokalit dhe…

Një burrë është gjendur papritur në duart e një striptistjeje të ‘babëzitur’ e cila e mori atë nga tavolina dhe e ngjiti në skenë, duke tentuar t’i hiqte pantallonat.

Por duke se ai e ka miratuar veprimin e saj duke e lënë të vazhdojë, ndërkohë që njerëzit e tjerë të habitur nisin të brohorasin si dhe t’i filmojnë.

Ata janë parë në skena aspak të hijshme, e më pas këto pamje janë transmetuar edhe në rrjetet online duke ndezur një debat të ashpër. Kjo ngjarje ka ndodhur në një lokal në Shakhtinsk, Kazakistan.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Avokatja e famshme ndryshon profesion: Dua të jem prostitutë, kam gjetur veten

Një avokate braziliane shprehet se më në fund ka arritur të gjejë ...