Stresit i vjedhin Instagramin, e ofendojnë dhe i “nxjerrin” bojën (FOTO)

Reperi ndërron makinë, ja “bisha” e re e StresitNjë ditë më parë reperit të njohur si Stresi i vodhën llogarinë në Instagram, në të cilin ka rreth 180.000 ndjekës.
Arkimedit i kanë ndërruar edhe emrin e llogarisë duke e zëvendësuar me një term ofendues. Në një shkrim me gjuhë eksplicite, kritikohet Stresi për përfshirjen në ngjarje që si përkasin atij me gjoja tendencën për të rënë në sy, por përmendet edhe një tjetër fakt, paraqitja vitin e kaluar në ‘Këngë Magjike’.

llogaria-stresiSipas personit që i ka vjedhur llogarinë reperit, Stresi ka marrë vitin e kaluar rroba me qera për paraqitje në festival teksa më vonë ato rroba nuk i ka kthyer. Kjo nuk është hera e parë që Arkimedit i vidhen llogaritë në rrjete sociale. Pak muaj më parë, reperit iu zhduk kanali zyrtar në Youtube me shumë projekte që pas vetes kishin miliona shikime. Ndërkohë që llogaria e tij në Intstagram i është rikthyer sërish, kështu që këtë profil e kontroll sërish vetë këngëtari.

LEXO EDHE:  Gjithmonë e rezervuar, Rudina Magjistari publikon foton e rrallë të bashkëshortit
Kliko per me shume info

“Diku e kam harru insten hap kur skam pasur bateri ne tel tim .!!! Dhe ska mujt me ndrru passin se te vjetrin se ka dit .se pa e dit te vjetrin nuk mund ta ndryshosh ti besh nje te ri kshtuqe po e marr prap cka esht e imja fal shokut tim anestezioni i cili nuk lejon kurre te shkelen te drejtat tona . Back to insta hallooooooo mos ma luni insten hahahaha fuck all u haters”, shkruan Stresi.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here