Reperi Stresi kapet “mat” duke u puthur me një bionde seksi

stresi-vajzeReperi Stresi ka tërhequr sërish vëmendje me një foto të publikuar së fundmi në internet.

Stresi është një nga këngëtarët që merr më së shumti vëmendje, herë për arrestimet dhe përfundimin në komisariat, herë për këngët e tij dhe herë për femrat me të cilat shihet në krah.

Në foto duket reperi nga Tropoja duke shkëmbyer puthje me një vajzë bionde. Nuk dihet nëse kjo është e dashura e re e Stresit pasi nuk është konfirmuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gazetarja del në transmetim me fustan rrjetë dhe… pa të brendshme

Një gazetare nga Florida nuk e ka menduar gjatë dhe ka vendosur ...