Stjuardesja muskuloze mahnit të gjithë(Foto)

stjuardesjaStjuardeset janë të holla, seksi dhe shumë femërore. Por, mesa duket jo të gjitha janë kështu. Ayme Oliveira32-vjeçarja nga Chelmsford, nënë e një fëmijë, i ka habitur të gjithë kur ka hequr kostumin e saj të punës dhe ka ekspozuar format e saj trupore.

Ayme stërvitet rregullisht dhe ka arritur të krijojë një trup muskoloz, duke marrë pjesë edhe në disa konkurse si “bodybuilding”. Megjithatë, në jetën e përditshme ajo punon si stjuardesë.

32-vjeçarja shprehet se pasagjerët rrallë herë vënë re muskujt e saj dhe mbeten të habitur.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Burgu ku ia vlen të hysh”, më mirë se në shtëpi…!

Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun ...