Shihni muskujt që ka nën veshjen seksi kjo stjuardesë

stjuardese-muskulozeBukuroshja muskuloze Ayme Oliveira punon si stjuardesa, por ajo nuk është si të gjitha koleget e saj. 32-vjeçarja nga Chelmsford, nënë e një fëmijë, i ka habitur të gjithë kur ka hequr kostumin e saj të punës dhe ka ekspozuar format e saj trupore.

Ayme stërvitet rregullisht dhe ka arritur të krijojë një trup muskoloz, duke marrë pjesë edhe në disa konkurse si “bodybuilding”. Megjithatë, në jetën e përditshme ajo punon si stjuardesë.

32-vjeçarja shprehet se pasagjerët rrallë herë vënë re muskujt e saj dhe mbeten të habitur.


Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...