Stefi Prifti fjalë prekëse për 1-vjetorin e vdekjes së gruas(Foto)

stefi-priftiiiStefi Prifti sot në rrjetin e tij social Instagram kujton bashkëshorten e tij e cila ndërroi jetë një vit më parë. Ai me fjalët më preksë ka vendosur t’a përkujtojë:
“Koha kalon! Jeta e njeriut eshte e mbushur me shume ngjarje, por ato qe mbahen mend dhe kujtohen perjete, jane pak!
U be nje vit nga humbja (mungesa) e njeriut qe me dedikoi gjithcka ne kete jete, dashurine, lumturine, shoqerine, respektin dhe dy vajza si drita.
Marina Xhavara Prifti, gruaja ime! Ne “te gjallet” nuk kemi se c’fare tjeter te bejme, vec se te kujtojme dhe te lajmerojme njerezit, per kete pervjetor te pare, pa Ty shpirt.”

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

perdhunimi

Deklarata shokuese e regjisorit: Aktorja s`e dinte se do përdhunohej tek ‘Tango e fundit në Paris’

E mbani mend filmin “Tango e fundit në Paris”? Regjisori i saj ...