Pamjet, ja si duket “Elbasan Arena” i fotografuar nga lart

stadium-lartPas pak minutash në stadiumin “Elbasan Arena” luhet ndeshja Shqipëri- Izrael.

Në bazë të disa fotove të bëra nga lart, situata brenda në stadium duket e qetë, ndërkohë një pjesë e mirë e tifozëve janë futur brenda ambienteve dhe janë pozicionuar në vendet e tyre. Ndërkohë vihet re se shumë vende te stadiumit janë ende bosh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.