Pamjet, ja si duket “Elbasan Arena” i fotografuar nga lart

stadium-lartPas pak minutash në stadiumin “Elbasan Arena” luhet ndeshja Shqipëri- Izrael.

Në bazë të disa fotove të bëra nga lart, situata brenda në stadium duket e qetë, ndërkohë një pjesë e mirë e tifozëve janë futur brenda ambienteve dhe janë pozicionuar në vendet e tyre. Ndërkohë vihet re se shumë vende te stadiumit janë ende bosh.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbulohen fakte të frikshme për financat e Cristiano Ronaldos

Gazeta “El Mundo Deportivo” vazhdon të zbulojë informacione të reja rreth “parajsave ...