Tenton të grabis një bi çikletë, ‘’skifteri’’ nga Tirana ‘’masakrohet’’

tenton-te-grabis‘’Skifteri’’ nga Tirana e pëson keq. Teksa tentonte të grabiste një bicikletë ai ‘’masakrohet’’ nga i zoti i mjetit. MËsohet se ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në afërsi të lulishtes tek “Komuna e Parisit”. Kjo ngjarje është filmuar dhe është shprëndarë në internet. Sipas pamjeve, i zoti sapo e ka parë që ka vënë duart në mjetin e tij është ngritur rrufeshëm nga tavolina ku po qëndronte dhe është vënë në ndjekje të grabitësit.Jo vetëm kaq, por për të “marrë hak” për paaftësinë e tij, hajduti i kthehet sërish pronarit të biçikletës dhe e qëllon atë me karrige. Ai arrin ta kapë, e shtrin përtokë dhe fillon ta godasë. Ndërsa hajduti bën gjithçka për të shpëtuar, madje në një moment shihet se i qëllon edhe me karrige!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here