Grabitet 47-vjeçari në Laç, “skifterat” i marrin 300 mijë lekë

policia2015Një person është grabitur përmes dhunës nga katër të tjerë në qytetin e Laçit. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:00 të mbrëmjes së djeshme, në fshatin Gallatë.

Mësohet se shtetasit me inicialet V.T, 47 vjeç, i është marrë portofoli me 300 mijë lekë të vjetra.

I dëmtuari ka thënë në denoncimin e bërë në polici se ka qenë duke udhëtuar me makinën e tij tip “Benz” dhe në mjet kishte pasagjer të afërmin e tij N.T. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e të dyshuarave.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja në Rinas/ Zbardhet dëshmia e Admir Çerpjes: Si u njoha me Muratajn

Admir Çerpja i penduari i bandës së grabitësve të 7 milion eurove ...