Skiatorja amerikane shfaqet super seksi

vonnLindsey Vonn po vazhdon me programin e saj të rekuperimit pas frakturës në krahun e djathtë dhe ka dashur të njoftojë fansat e saj për progresin nëpërmjet një fotoje në Instagram, ku vështirë se qendra e vëmendjes është krahu.

Një foto me bikini ndërkohë që bën ushtrime, me një koment ku nuk mungon as ironia: “Jam e mërzitur pasi nuk do të garoj këtë javë, por krahu im është më mirë. Po punoj shumë fort”.

Ja pjesa e ironisë: “Jam e shokuar se si nuk kam bark pas gjithë atij gjeli që hëngra për Ditën e Falenderimeve”. Lindsey Vonn është një nga skiatoret më të mira në qarkullim, por edhe më tërheqëset.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Një tjetër anëtar i grupit të Noizyt sulmon Enca Haxhinë: “Ti nuk je OTR!”

Kënga më e re e Varrosit, pjesë e grupit OTR, duket në ...