Skiatorja amerikane shfaqet super seksi

2
Kliko per me shume info

vonnLindsey Vonn po vazhdon me programin e saj të rekuperimit pas frakturës në krahun e djathtë dhe ka dashur të njoftojë fansat e saj për progresin nëpërmjet një fotoje në Instagram, ku vështirë se qendra e vëmendjes është krahu.

Një foto me bikini ndërkohë që bën ushtrime, me një koment ku nuk mungon as ironia: “Jam e mërzitur pasi nuk do të garoj këtë javë, por krahu im është më mirë. Po punoj shumë fort”.

Ja pjesa e ironisë: “Jam e shokuar se si nuk kam bark pas gjithë atij gjeli që hëngra për Ditën e Falenderimeve”. Lindsey Vonn është një nga skiatoret më të mira në qarkullim, por edhe më tërheqëset.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here