Reperi Stresi paralajmëron videoklipin e ri, vjen me skena “hot”

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka paralajmëruar publikimin e një videoklipi të ri në rrjetet sociale.

Në klipin e shkurtër të publikuar në faqen e tij, shfaqen skena hot, ku një vajzë ekspozon të pasmet e saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...