Skandali, Xhesika Ndoja i nxjerr të gjitha në shesh

xhesika-ndojaXhesika Ndojës nuk i shkon për shtat të mbulohet. Vajza, që u bë e famshme për deklaratën e saj se një politikan shqiptar e ka propozuar për të qënë e dashura e tij, bën bujë me foto erotike, të cilat jo rrallë herë i publikon në rrjetet sociale.

Këtë herë Xhesika ka zgjedhur të publikojë një foto paksa të vjetër në kohë, por na shfaqet e veshur me një dantellë të bardhë, e cila i nxjerr në pahë gjoksin pa reçipeta. Në foto duket më së miri gjoksi i saj, i zbuluar, dhe këngëtarja nuk ka preferuar të mbulojë as pjesën më provokuese të tij.
Pak ditë më parë ajo publikoi një foto ku dukeshin qartë të pasmet e saj, tashmë publikon gjoksin e plotë, dhe pse nuk është një gjë e re. Fotot e saj duke kryer marrëdhënie seksuale me një nga partnerët e saj janë të famshme, të publikuara kohë më parë.

LEXO EDHE:  Pas tradhëtisë, biznesmenia përballet me një tjetër skandal, ja çfarë ka ndodhur këtë herë
Kliko per me shume info

Megjithatë një pyetje na vjen në mend, çfarë i ka mbetur Xhesikës pa nxjerrë?

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here