Skandal në kombëtaren Shqiptare, dy futbollistë u ndaluan nga UEFA për testin anti doping

15050051_334408176918485_199458320_nDuket se nata e kaluar nuk ka qenë nata e Shqipërisë. Pas humbjes 0-3, një tjetër lajm i keq vjen për kuqezinjtë. Bëhet fjalë për dy nga futbollistët, Alban Hoxha portiere dhe Odise Roshi, të cilët janë ndaluar nga UEFA për doping. ”Nuk e takova Berishën. Nuk e di çfarë ka ndodhur në dhomat e zhveshjes. Isha duke bërë testin antidoping dhe tani sapo u lirova”, ka deklaruar Hoxha.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here