Skandal, “Kallashi” shfaqet me pullë të kuqe

kallashi-pulleDonjeta Kosumi është bërë e njohur për skandalet me drejtësinë, format fizike, përdorimin e hireve të saj për famë dhe për nuditetin e theksuar në publikimet në rrjetet sociale.

Nuk janë të rralla rastet kur Kallashi publikon foto nudo. Këtë ka bërë dhe këtë herë në snapchat, ku pa postuar një foto të zhveshur plotësisht.

Kallashi shfaqet e shtrirë në një shtrat dhe pa asnjë rrobë në trup. Nuk e dimë se çka ndodhur pas kësaj fotoje, por dimë të themi që skandalet e Kallashit skanë të sosur.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I cmend të gjithë me format, 19-vjecarja e njohur: Nuk e zmadhova gjoksin

Disa muaj më parë ajo mohoi se ka ndërhyrë për zmadhimin e ...